Nowości ze świata kompleksu

Bierzemy udział w akcji: Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny w dniach 1-2 kwietnia 2017r. W tych dniach na hasło Polska zobacz więcej zwiedzanie Podziemnego Miasta Osówki na trasie historycznej i ekstremalnej z 50% zniżką. Bilety wstępu trasa historyczna 8PLN trasa ekstremalna 11PLN. Bilety należy zakupić zgodnie z informacjami na naszej stronie. Więcej o akcji w całej Polsce na stronie https://www.polskazobaczwiecej.pl/


 W weekendy i święta informacje bieżące pod numerem telefonu 748456220.

Rezerwację na stronie internetowej z wyłączeniem trasy historycznej należy dokonać od poniedziałku do piątku do godz 15.00. Rezerwacja ważna jest tylko z potwierdzeniem otrzymanym od nas. Uwaga! nie przyjmujemy rezerwacji i nie potwierdzamy w soboty, niedziele i święta.  W razie wolnych miejsc bilety można wykupić w kasie przed zwiedzaniem bez rezerwacji.

 

Bardzo ważne! Prosimy Państwa o zakup biletów 15 minut przed godziną wejścia do podziemi. Po tym czasie bilety można zakupić na kolejną godzinę wejścia w miarę wolnych miejsc.

Posiadamy terminale płatnicze, realizujemy płatności kartami MasterCard, Maestro, Cirrus.
 
Główny dojazd do kompleksu Osówka prowadzi przez miejscowość Głuszyca-Kolce-Sierpnica. Drogi z innych stron mogą być nieprzejezdne. 


 

 

Czytaj więcej...